COVID-19 переходить у розряд сезонних захворювань, – Кузін

В Україні коронавірус остаточно переходить в розряд сезонних захворювань.

Про це повідомив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в ефірі телемарафону. “Я впевнений, що… COVID-19 позаду. Попри те, що в Україні цифри вакцинації не досягають рекомендованих ВООЗ, ми вже точно можемо сказати, що COVID-19 остаточно переходить в розряд сезонних захворювань”, – констатував він.

За його словами, українці кожного сезону будуть стикатися з коронавірусом, який продовжить мутувати. Але характер мутацій COVID-19 не дає підстав вважати, що він стане агресивнішим.

За даними Кузіна, з початку пандемії COVID-19 в Україні було зафіксовано понад 5,5 млн випадків захворювання, а від ускладнень померли майже 112 тис. осіб. При цьому понад 15 млн українців отримали дві дози вакцини проти коронавірусу.

Топ-новини зараз:

• Ці три знаки зодіаку вважають, що вони завжди мають рацію
• Гороскоп на 17 травня: прогноз для всіх знаків зодіаку
• Фіцо пам'ятає момент замаху: у якому стані політик зараз
• «Поле чудес у Країні дурнів»: Якубовичу подарували «український» дрон

Важливо! Матеріал підготовлений на підставі останніх, науково перевірених та актуальних досліджень у сфері медицини. Матеріал, підготовлений vesti-ua.net, має виключно інформаційний характер і не є закликом до дії чи основою для встановлення медичного діагнозу. Всі рішення щодо здоров’я повинні бути обов’язково узгоджені з Вашим лікарем, закликаємо обов’язково звертатися до фахівців.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь