Сім’я живе так, ніби їм абсолютно не вистачає коштів, але чоловік отримує велику зарплату

Чоловік з Лондона на ім'я Терранс одружений і виховує двох дітей. Він непогано заробляє, але насправді він набагато багатший, ніж будь-хто міг би уявити. На його рахунку лежить 150 000 доларів, що приблизно дорівнює трьом річним доходам середнього жителя британської столиці, інформує Ukr.Media.

При цьому чоловік буквально змушує свою сім'ю жити так, ніби їм абсолютно не вистачає коштів, в чому він й зізнався в ефірі місцевого телеканалу. Дружині це не подобається, вона в курсі, що Терранс відкладає величезні суми, але при цьому до ефіру їй не були відомі реальні розміри його накопичень.

Вся річ у тім, що чоловік завбачливо розділив їх на 16 різних банківських рахунків. Свою поведінку Терранс називає "здоровою економією". Він каже, що хоче, щоб його діти навчилися адекватно розпоряджатися грошима, а позиція його дружини цьому не сприяє.

Терранс довгий час не здогадувався, що у дружини є свої накопичення. Адже тільки завдяки їм вона може забезпечувати дітям нормальне дитинство і закривати їх потреби. Чоловік буквально не розуміє, як важко доводиться його рідним. Але як виняток він іноді балує їх, у всякому разі, саме так він це називає.

Наприклад, в кінці року щедрий Татусь обіцяв відвезти свою сім'ю в ресторан. Він не уточнив, що рестораном він вважає звичайний фастфуд і навіть там британець відзначився. Розплачуватися він вирішив монетами. Люди здивовані, як дружина терпить Терранса, відповіді на це питання і правда немає.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь