У світі поширюється новий штам коронавірусу: чим небезпечний FLiRT

У світі поширюється новий штам короновірусу – FLIRT. Найближчим часом можна очікувати сплеск захворюваності, проте навряд це буде великою хвилею.

Про це повідомляє Іnews.

Цей штам коронавірусу є похідним від субваріанту “Омікрона – JN.1 або “Дженні”. Найвідомішим з FLiRT є варіант КР.2, який останній місяць зайняв лідерські позиції у США, Великобританії та Канаді.

Вчені кажуть, що найближчим часом можна очікувати сплеск захворюваності, проте навряд це буде великою хвилею. У США, де новий штам вже показав себе, спостерігається неухильне зниження кількості госпіталізацій та смертей після січневого піку захворюваності.

Дослідження японських учених підтверджують, що КР.2 менш заразний, ніж “Дженні”, хоча поширюється швидше.

Дослідження, проведені в Китаї та Японії, показали, що варіанти FLiRT краще ухиляються від імунного захисту від вакцинації, ніж “Дженні”.

Топ-новини зараз:

• Путіна та його делегацію у Пекіні принизили
• ЗСУ розбили росіян під Сіверськом: в окупантів почалася паніка
• Ці знаки зодіаку незабаром змінять свою професію
• ЦНАПи Києва готуються приймати військовозобов'язаних: що вже відомо

Важливо! Матеріал підготовлений на підставі останніх, науково перевірених та актуальних досліджень у сфері медицини. Матеріал, підготовлений vesti-ua.net, має виключно інформаційний характер і не є закликом до дії чи основою для встановлення медичного діагнозу. Всі рішення щодо здоров’я повинні бути обов’язково узгоджені з Вашим лікарем, закликаємо обов’язково звертатися до фахівців.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь