Туристів попередили про наявність смертельного вірусу на півдні Європи

Туристів, які прямують на відпочинок до Іспанії та Італії, закликали бути обережними через виявлення в цих країнах перших цьогоріч випадків зараження лихоманкою Західного Нілу, яка в деяких випадках може призвести до летальних наслідків.

Зокрема, на цей вірус, який переносять комарі, захворіла одна людина в Севільї (Іспанія) і ще одна в Модені (Італія). Крім того, вірус Західного Нілу був виявлений у комарів в італійській провінції К’єті, повідомляє Manchester Evening News.

Водночас Європейський центр із профілактики та контролю захворювань (ECDC) випустив попередження, в якому йдеться про те, що випадки зараження були локальними, а не привезеними в Європу з тропіків.

Повідомляється, що в кожної п’ятої людини, яка заразилася вірусом Західного Нілу, підвищується температура, він також спричиняє біль, висипання і блювоту. У важких випадках спостерігаються такі симптоми, як судоми, м’язова слабкість і параліч.

За даними ECDC, минулого року було зафіксовано 713 місцевих випадків зараження вірусом Західного Нілу в Європі, зокрема 67 смертельних. Вірус виявили в дев’яти країнах, при цьому він поширився на 22 нові регіони, де його раніше не було.

Топ-новини зараз:

• "Замахом" на Симоньян та Собчак займався 8-класник: у РФ йде "розслідування"
• У РФ заарештовано полковника путінської армії, причетного до різанини в Бучі
• Гібридний наступ на Європу: у Чехії бояться нової тактики російських диверсій
• Україна формує кілька нових бригад, але для них не вистачає озброєння, – ISW

Важливо! Матеріал підготовлений на підставі останніх, науково перевірених та актуальних досліджень у сфері медицини. Матеріал, підготовлений vesti-ua.net, має виключно інформаційний характер і не є закликом до дії чи основою для встановлення медичного діагнозу. Всі рішення щодо здоров’я повинні бути обов’язково узгоджені з Вашим лікарем, закликаємо обов’язково звертатися до фахівців.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь