Зеленський вручив нагороди морпіхам, які відзначилися в боях

Зеленський вручив нагороди морпіхам, які відзначилися в боях Фото, відео 23.05.2024 15:54 Укрінформ У День морської піхоти України Президент Володимир Зеленський зустрівся із захисниками та відзначив їх державними нагородами.

Відео нагородження глава Української держави оприлюднив у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Ви відзначились у боях із перших днів війни та брали участь у кожній зі справді стратегічних битв на наших південних і східних рубежах. Це захист острова Зміїний, Одеського та Миколаївського регіонів, важка бойова робота на Херсонщині, яка багато в чому визначає долю цієї війни, оборонні операції на Донеччині та Луганщині», – зазначив глава держави.

Як інформує пресслужба ОПУ, Президент також додав, що Україна й надалі розвиватиме силу морської піхоти, і це завжди буде особливий рід військ: і за значущістю, і за оснащенням, і за повагою.

«Силу України неможливо уявити без вашої сили – українських морських піхотинців. Україна пишається вами. Україна покладається на вас. І завжди всі наші люди мають пам’ятати, що за такою важкою силою, за такою важкою роботою, за такою вашою силою й за таким героїзмом морської піхоти – надзвичайно жорсткий бойовий шлях і, на жаль, втрати, болісні втрати…» – сказав Зеленський.

Зеленський вручив нагороди військовим з нагоди Дня морської піхоти / Фото: Офіс Президента

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь