Зеленський подякував Байдену за новий пакет військової допомоги

Зеленський подякував Байдену за новий пакет військової допомоги 24.05.2024 23:21 Укрінформ Президент Володимир Зеленський подякував Президенту США Джо Байдену, Конгресу США, обом партіям та американському народу за новий пакет військової допомоги.

Як передає Укрінформ, про це ідеться в його дописі у мережі «Х».

«Я вдячний Президенту США Джо Байдену, Конгресу США та обом партіям, а також американському народу за новий пакет військової допомоги, оголошений сьогодні», – зазначив Зеленський.

За його словами, до пакету допомоги «увійшли вкрай необхідні ракети великої дальності, високоточні артилерійські боєприпаси, протитанкові засоби й інші види озброєнь».

«Цей пакет є критично важливим саме зараз, коли ворог посилив атаки вздовж лінії фронту. Сьогодні в Харкові я на власні очі побачив, наскільки важливо зміцнити наших воїнів, щоб захистити наших людей, наші міста й громади. Свобода – це цінність, якою дорожать обидві наші нації. Щоб захистити її, нам потрібна подальша потужна підтримка з боку Сполучених Штатів та інших союзників», – підкреслив Президент.

Як повідомлялося, Міністерство оборони США офіційно оголосило про виділення значного пакету допомоги Україні у сфері безпеки для задоволення критичних потреб ЗСУ.

США Зброя Зеленський

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь