З боку Білорусі наразі існує виключно інформаційна загроза – ЦПД

З боку Білорусі наразі існує виключно інформаційна загроза – ЦПД 28.05.2024 10:42 Укрінформ На сьогодні у військ РФ немає сил і засобів для наступу на Україну з території Білорусі. Втім, Росія буде качати цю тему інформаційно.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив Центр протидії дезінформації.

Як зазначив керівник ЦПД, офіцер Сил оборони Андрій Коваленко, мета ворога – розтягнути наші сили та резерви, вплинути на нашу логістику.

«Для цього вони нагнітатимуть ситуацію інформаційно, щоб наше командування звертало більше уваги на цей напрямок. Втім, Білорусь під постійним наглядом», – зазначив він.

За його словами, люди мають пам‘ятати, що в нас великий фронт, і є активні та неактивні зони. «Росія розглядає весь наш кордон з білорусами як зону напруги. Звісно ж, Сили оборони давно готові до загроз із цього напрямку і були вжиті всі необхідні заходи. Наразі така загроза лежить виключно в інформаційній площині», – підсумував Коваленко.

Як повідомляв Укрінформ, у Центрі протидії дезінформації при РНБО прогнозують, що упродовж цього тижня росіяни розгойдувати тему повторного наступу з території Білорусі.

Білорусь Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь