Уперше за роки війни жодна із бригад не скаржиться на нестачу снарядів – Зеленський

Уперше за роки війни жодна із бригад не скаржиться на нестачу снарядів – Зеленський 17.05.2024 14:51 Укрінформ Уперше за роки війни жодна із бригад не скаржиться, що немає артилерійського снаряду. І це відбувається упродовж останніх двох місяців.

Про це Президент України Володимир Зеленський розповів під час зустрічі з представниками ЗМІ, повідомляє Укрінформ.

«Навіть до чеської ініціативи (щодо постачання снарядів для України – ред.) у нас є прогрес. Уперше за роки війни жодна із бригад не скаржиться, що немає артилерійського снаряду. І це відбувається упродовж останніх двох місяців. Всім ще прийдеться дуже багато працювати. Чеська ініціатива буде йти. Про гроші з усіма партнерами ведемо перемовини» – розповів Володимир Зеленський.

За його словами, зараз відкривається ініціатива, «коли партнери будуть давати гроші на виробництво наших дронів – РЕБів, саме в цей конкретний напрямок».

«Технічні показники наших дронів стають кращими. Ми починаємо їх багато виробляти, а на них немає грошей, можемо виробляти більше, ніж є грошей», – відзначив глава держави.

Як повідомляв Укрінформ, президент Чехії Петр Павел на Мюнхенській конференції заявив, що Чехія «знайшла 500 тисяч снарядів калібру 155 мм, і ще 300 тисяч – калібру 122 мм» за межами Євросоюзу, які можна переправити в Україну, якщо знайдеться фінансування.

Зброя Війна Зеленський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь