Україна потребує озброєнь від партнерів вже зараз, а не «десь влітку» – Зеленський

Україна потребує озброєнь від партнерів вже зараз, а не «десь влітку» – Зеленський Відео 21.05.2024 21:13 Укрінформ Президент Володимир Зеленський сьогодні заслухав кілька доповідей щодо ситуації на фронті та в забезпеченні оборони.

Про це він повідомив у відеозверненні, передає Укрінформ. 

"Сьогодні були детальні доповіді щодо ситуації на фронті та в забезпеченні оборони – від міністра оборони України Умєрова та начальника Генштабу Баргилевича. Доповідав і головком Сирський. Відбулось напередодні чергове засідання формату «Рамштайн» – сьогодні доповіли щодо роботи по наших потребах. Передусім це ППО, броньована техніка, снаряди. Всі партнери повністю поінформовані щодо актуальності потреб та реальної фронтової ситуації", – сказав глава держави.

Він подякував державам-партнерам та їхнім лідерам, міністрам оборони та начальникам штабів , які "дійсно готові допомагати і реалізують обіцянки".

"Увесь зміст комунікації з партнерами має відображатися змістом реальної бойової роботи наших воїнів – тими засобами ураження, які потрібні на передовій. І зараз, цими тижнями, а не десь влітку", – наголосив Зеленський.

Президент підкреслив, що Покровський, Краматорський, Курахівський напрямки залишаються надзвичайно складними, там найбільше боїв. Водночас на Харківщині Сили оборони знищують окупантів, і, за його словами, "результати відчутні".

Він подякував українським воїнам за професійність і стійкість.

Як повідомляв Укрінформ, міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що країни Контактної групи з питань оборони України виділили $95 мільярдів військової підтримки Україні.

Фото: ОП

Зброя Війна допомога Зеленський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь