У Силах оборони показали, як робот «Лють» штурмує позиції

У Силах оборони показали, як робот «Лють» штурмує позиції Відео 29.05.2024 19:42 Укрінформ У Силах оборони показали, як український робот "Лють" штурмує російські позиції.

Як передає Укрінформ, про це Сили оборони півдня України повідомили у Телеграмі й відповідне оприлюднили відео.

"Робот "Лють" атакує позиції росіян і прикриває наших захисників при штурмі. Військовим сподобалось, що ним легко управляти, та відзначили високий рівень радіо- й відеозвʼязку робота, а також його гарний приціл та ведення автоматичного вогню і вдень, і вночі", – ідеться у повідомленні.

Також робота можна використовувати в обороні як мобільну вогневу точку, яка може переміщуватись позицією, вести вогонь з декількох позицій або бути спостережним пунктом. 

"Технологій на фронті ніколи не буде багато, цей напрям потрібно постійно розвивати, постійно створювати інновації, адже на кону головне — життя наших захисників. У UNITED24 триває збір на роботів, зокрема на "Лють", долучайтесь до нього й підсилюйте військових. Нехай воюють роботи", – наголосили в Силах оборони півдня.

Як повідомляв Укрінформ, у жовтні 2023 року експериментальний зразок українського бойового робота "Лють" успішно пройшов польові випробування.

робот Війна Війна з Росією Сили оборони

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь