У Севастополі партизани виявили протичовновий корабель та катери РФ

У Севастополі партизани виявили протичовновий корабель та катери РФ Фото, відео 29.05.2024 11:22 Укрінформ У Стрілецькій бухті тимчасово окупованого Севастополя партизани виявили протичовновий корабель ВМФ РФ «Олександрівець» та різні катери, які охороняють узбережжя міста.

Про це повідомляє партизанський рух "АТЕШ" у Телеграмі, передає Укрінформ.

"Агенти нашого руху розвідали Стрілецьку бухту в Севастополі та виявили розміщення протичовнового корабля ВМФ РФ МПК-49 «Олександрівець» та різних катерів, які охороняють узбережжя Севастополя", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що також зафіксовано посилену активність російських військових. На причалі постійно завантажуються та розвантажуються військові вантажівки.

Після регулярних ударів ЗСУ по кораблях ЧФ на кримських базах Росія вивела всі носії ракет "Калібр" у Новоросійськ, потім почалося перекидання звичайних кораблів.

Раніше Укрінформ повідомляв, що всі свої активи Чорноморський флот Росії зосередив переважно в Новоросійську. В Криму лишаються ті кораблі, які є в ремонті або які ніде ставити в Новоросійську.

Фото: АТЕШ

Тимчасова окупація Севастополь Росія Корабель Партизани катер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь