У Нідерландах 10 українських військових пройшли навчання з обслуговування F-16

У Нідерландах 10 українських військових пройшли навчання з обслуговування F-16 21.05.2024 13:11 Укрінформ Десять українських військових пройшли навчання в Нідерландах з обслуговування винищувачів F-16.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Міністерство оборони Нідерландів.

"Десять українських військових пройшли навчання в Нідерландах з обслуговування винищувачів F-16. Нідерланди погодилися надати Україні щонайменше 24 F-16. Їх також потрібно підтримувати та обслуговувати", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що українці навчалися обслуговувати всі важливі для пілота винищувача елементи. Навчання також включало в себе складання та перевірку аварійно-рятувального комплекту. Це дозволяє пілоту вижити протягом кількох днів після аварійної посадки. У ньому, серед іншого, – їжа та ліки.

Навчання полягає у підготовці до всіх можливих ризиків під час польотів на F-16. Зрештою, це також забезпечить кращий захист українських пілотів.

Програма занять була складена Кластером обладнання для забезпечення безпеки польотів (VVU). "Пілоти F-16 фактично віддають своє життя в руки солдатів, які обслуговують літаки. У той момент, коли вони злітають, вони знають, що можуть покластися на знання і навички цих людей і що літак справний", – зазначили в Міноборони Нідерландів.

Нідерланди також є одним з ініціаторів створення Європейського навчального центру F-16 (EFTC) в Румунії. 11 літаків F-16 вже надані в розпорядження EFTC.

Як повідомляв Укрінформ, міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен заявила, що вже влітку цього року українські військово-повітряні сили будуть посилені винищувачами F-16.

Фото: defensie.nl

Літак Нідерланди Україна Винищувач Пілот F-16

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь