У мережі оприлюднили нові знімки наслідків удару по аеродрому «Бельбек»

У мережі оприлюднили нові знімки наслідків удару по аеродрому «Бельбек» Фото 17.05.2024 11:46 Укрінформ У мережі оприлюднили нові знімки наслідків удару по аеродрому "Бельбек", що підтверджують знищення трьох російських літаків МіГ і пошкодження ще одного військового літака.

Супутникові знімки аеродрому "Бельбек" у тимчасово окупованому Криму оприлюднив у соцмережі Х розслідувач видання The New York Times Крістіан Тріберт, передає Укрінформ.

“На знімках Maxar два МіГ-31 і один Су-27 повністю знищені, МіГ-29 пошкоджено. Також було зруйновано сховище пального поблизу основної злітно-посадкової смуги авіабази, а уламки продовжували горіти”, – поінформував Тріберт.

Аеродром "Бельбек" росіяни використовують для розміщення своєї військової авіації. На нових знімках видно наслідки атаки в ніч на 16 травня, а також на них підтверджуються дані про ураження цистерн з паливно-мастильними матеріалами біля головної злітно-посадкової смуги.

Як повідомляв Укрінформ, у мережі опублікували супутникові знімки зі слідами пожежі на аеродромі “Бельбек”, зроблені орбітальною системою моніторингу пожеж NASA FIRMS після нічного ракетного удару по тимчасово окупованому Севастополю.

Крим Літак Війна Війна з Росією Авіабаза

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь