У Чорному та Азовському морях з’явилися кілька ворожих кораблів

У Чорному та Азовському морях з’явилися кілька ворожих кораблів 30.05.2024 16:41 Укрінформ У Чорному та Азовському морях 30 травня перебувають кілька російських кораблів, проте вони не становлять загрози.

Про це повідомив начальник пресцентру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук, передає Укрінформ із посиланням на Арміяінформ.

«Сьогодні вони надзвичайно активні, бачимо дві одиниці в Азовському морі, три одиниці в Чорному морі. Можна було б хвилюватися, але склад цих кораблів та їхні дії кажуть про те, що скоріше за все, продовжується передислокація», — сказав Плетенчук.

Він нагадав, що з 22 травня у Чорному морі перебуває підводний човен «Алроса», який не є носієм крилатих ракет.

«Він супроводжує ці пересування, оскільки серед них це єдиний більш-менш серйозний. Два ракетні кораблі перебувають в морі, переходять, тральник і рятувальне судно, але всі ці переміщення відбуваються досить далеко від нашого берега», — додав речник.

Плетенчук наголосив, що попри інформацію про вихід 5 одиниць, хвилюватися не потрібно. «З тієї локації вони нам зашкодити не можуть», — додав він.

Як повідомлялося, Росія станом на 7:30 тримала у Чорному морі один військовий корабель.

Фото ілюстративне

Чорне море Азовське море Корабель Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь