«Вартість» російсько-української війни для регіону та світу зростає з кожним днем – Ердоган

«Вартість» російсько-української війни для регіону та світу зростає з кожним днем – Ердоган 31.05.2024 04:18 Укрінформ Ніхто не знає, коли і як закінчиться російсько-українська війна, тоді як її економічна вартість для Чорноморського регіону та світу зростає з кожним днем.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган сказав на військових маневрах Efes-2024, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ніхто не знає, коли і як закінчиться ця війна, економічна ціна якої для нашого регіону та світу зростає з кожним днем”, – сказав Ердоган.

Президент Туреччини нагадав про ініціативу країни щодо припинення конфлікту на початку війни в Стамбулі.

“На жаль, наші зусилля, спрямовані на встановлення справедливого миру через Стамбульський процес, були заблоковані та саботовані воєнними лобі”, – зазначив політик.

Також президент Ердоган нагадав про осередки нестабільності біля південного кордону країни та наголосив на тому, що Туреччина ніколи не дозволить сепаратистській організації (РПК – ред.) створити “терористичне утворення” на півночі Сирії та Іраку, безпосередньо за південними кордонами Туреччини.

Як повідомляв Укрінформ, Туреччина закликала Радбез ООН провести засідання щодо операції Ізраїлю у Рафаху.

Фото: АА

Ердоган Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь