В ефірі телемарафону відбудеться прем’єра документального фільму «Країна Героїв» – ГУР

В ефірі телемарафону відбудеться прем’єра документального фільму «Країна Героїв» – ГУР 22.05.2024 20:31 Укрінформ В ефірі національного телемарафону "Єдині новини" у середу ввечері відбудеться премʼєра документального фільму “Країна Героїв” з ексклюзивним інтерв’ю очільника ГУР Міноборони Кирила Буданова.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ГУР.

“Спеціально до Дня Героїв, який щорічно відзначають 23 травня, Головне управління розвідки Міністерства оборони України представляє унікальний погляд на історію нашої боротьби за свободу”, – ідеться у повідомленні.

У фільмі українські військові та видатні історики міркують про природу непохитного духу народу України у протистоянні з з московською ордою та описують власні відчуття нинішньої війни за свободу крізь історичну ретроспективу та пояснюють, хто він – український Герой.

"Це історія, яка надихає, адже попри численні спроби наших ворогів стерти ідею української нації воїнів, наші славетні предки здобували, а сучасні герої продовжують захищати незалежність України. Від маловідомих сторінок історії до сьогодення – “Країна Героїв” відкриває завісу над невгамовним прагненням українців бути вільними”, – зазначили в ГУР.

Документальний фільм “Країна Героїв” продемонструють в ефірі "Єдиних новин" о 22.40.

Також у четвер, 23 травня, фільм буде доступний для перегляду на офіційних ресурсах ГУР.

Як повідомлялось, 23 травня в Україні відзначають День Героїв, встановлений на честь українських захисників, які виборюють свободу та незалежність України.

Фото: 24 ОМБр імені короля Данила

Розвідка ЗСУ День Героїв фільм Війна з Росією Єдині новини Сили оборони

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь