Військовий аеродром та НПЗ у Росії уразили дрони СБУ – джерело

Військовий аеродром та НПЗ у Росії уразили дрони СБУ – джерело 19.05.2024 14:26 Укрінформ Дрони Служби безпеки України у ніч проти 19 травня завдали удару по військовому аеродрому «Кущевськ» та Слов’янському нафтопереробному заводу у Краснодарському краї Росії.

Про це Укрінформу повідомили поінформовані джерела у силових структурах.

"Цієї ночі перемогу боксера Олександра Усика святкувала не тільки вся Україна, але й військовий аеродром «Кущевськ» та Слов’янський НПЗ у Краснодарському краї РФ", – сказав співрозмовник.

За даними джерела, дрони СБУ відпрацювали по аеродрому спільно із Силами безпілотних систем ЗСУ.

Співрозмовник зазначив, що на летовищі були десятки різних літаків, які атакують українські позиції на фронті: Су-34, Су-25, Су-27, МіГ-29. 

Крім того, керівництво Слов’янського НПЗ заявило, що після кількох гучних "прильотів" завод зупинив свою роботу і вони зараз оцінюють збитки.

Це вже друга атака дронів СБУ на військовий аеродром «Кущевськ» та Слов’янський НПЗ за останні три тижні. Раніше на аеродромі було уражено кілька літаків, а на НПЗ безпілотники влучили у ректифікаційну та атмосферну колони.

Як повідомлялося, дрони СБУ атакували військовий аеродром «Кущевськ», а також Ільський та Слов’янський НПЗ в Краснодарському краї Росії 27 квітня.

За даними Пентагону, удари українських безпілотників по енергетичній інфраструктурі Росії від початку цього року вивели з ладу 14% нафтопереробних потужностей РФ та спровокували підвищення внутрішніх цін на пальне.

СБУ Війна Дрон Аеродром Війна з Росією НПЗ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь