Сумщина залишається напрямком, де російські війська найактивніше застосовують ДРГ – Демченко

Сумщина залишається напрямком, де російські війська найактивніше застосовують ДРГ – Демченко 24.05.2024 08:50 Укрінформ Найбільша кількість російських диверсійно-розвідувальних груп викривається у Сумській області.

Про це повідомив в ефірі телемарафону "Єдині новини" речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко, передає Укрінформ.

"Зараз ДРГ на Сумщині не більше і не менше. Однак активність диверсійно-розвідувальних груп по Сумській області, як і раніше, досить висока. Зазначу, що думка про те, що ворожі ДРГ щодня намагаються зайти на наші території чи заходять, є хибною. Але фактично найбільша їхня кількість викривається на напрямку Сумської області", – сказав він.

Демченко зауважив, що "немає графіка заходу" російських ДРГ. За його словами, їх можуть викривати як кілька разів на тиждень, так і раз на тиждень.

"Сумська область, як і місяцем до цього, як і наприкінці минулого року залишається найбільш активним напрямком, де ворог намагається застосовувати свої диверсійно-розвідувальні групи", – підкреслив спікер.

Водночас він нагадав, що у росіян наразі немає достатньо сил, аби далеко просунутися вглиб території України. Однак у ДПСУ не виключають, що Росія може розпочати дії у Сумській області на кшталт тих, що зараз тривають на Харківщині задля розтягнення Сил оборони України.

"Навіть попри те, що в росіян не достатньо потужностей, щоб зайти вглиб території нашої держави, для розтягнення сил оборони України та для сіяння паніки, вони можуть створити теж саме, що зробили в напрямку Харківської області", – сказав він.

Як повідомляв Укрінформ, прикордонники знищили вісім FPV-дронів на Запорізькому напрямку.

Сумщина Диверсанти ДРГ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь