США оголосили новий пакет військової допомоги Україні на $275 мільйонів

США оголосили новий пакет військової допомоги Україні на $275 мільйонів Оновлено 24.05.2024 21:33 Укрінформ Міністерство оборони США офіційно оголосило про виділення значного пакету допомоги Україні у сфері безпеки для задоволення критичних потреб ЗСУ.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Пентагону, поширеному в п’ятницю, передає Укрінформ.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Пентагону, поширеному в п’ятницю, передає Укрінформ.

«Це п’ятий пакет допомоги у сфері безпеки, який президент схвалив після підписання закону про фінансування додаткових потреб національної безпеки (США – ред.) минулого місяця, і третій пакет, який виділяється за президентськими повноваженнями (PDA)», – зауважили в оборонному відомстві.

При цьому підкреслюється, що пакет є частиною зусиль Сполучених Штатів, щоб допомогти Україні відбити наступ російських військ під Харковом.

«Це забезпечить Україну додатковими можливостями для задоволення її найнагальніших потреб на полі бою»,- зазначили в Пентагоні.

До нового траншу військової допомоги увійшли, зокрема, ракети для систем HIMARS, артилерійські снаряди, боєприпаси повітряного базування, протитанкова зброя.

Як повідомляв Укрінформ, під час зустрічі Контактної групи з питань оборони України в понеділок глава Пентагону Ллойд Остін назвав складною ситуацію на полі бою та наголосив, що країни формату «Рамштайн» єдині щодо підтримки України.

Фото: twitter.com/DeptofDefense

США Україна Зброя допомога

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь