США готують новий пакет допомоги для України – Салліван

США готують новий пакет допомоги для України – Салліван 13.05.2024 22:35 Укрінформ Помічник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван заявив, що його країна готує новий пакет військової допомоги для України, про який буде оголошено найближчими днями.

Про це Салліван повідомив у понеділок у Білому домі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Найближчими днями ми матимемо ще один, як ми його називаємо, пакет допомоги за президентськими повноваженнями (PDA), оскільки намагаємося дійсно прискорити темпи постачань», – заявив помічник президента США.

За його словами, затримка з допомогою Україні в кілька місяців, яка виникла через зволікання в Конгресі США, створила «яму» з поставками зброї, тож тепер адміністрація намагається допомогти українцям вибратися з неї якомога швидше.

У відповідь на уточнення, чи це означає, що пакети в Україну тепер відправлятимуться щотижня, Салліван зауважив, що цей процес принаймні можна буде охарактеризувати як інтенсивний.

Він також повідомив, що адміністрація США підтримує постійний контакт з українською стороною. Зокрема, за словами Джейка Саллівана, сьогодні відбулося спілкування, у якому, крім нього, взяли участь Ллойд Остін та генерал Чарльза Браун, а також Андрій Єрмак, Рустем Умєров і Олександр Сирський.

«Ми говорили 90 хвилин. Це була детальна розмова про ситуацію на фронті про можливості, які їм найбільше потрібні», – зазначив помічник президента США.

Як повідомляв Укрінформ, у понеділок Державний департамент США спрогнозував, що Росія намагатиметься продовжувати наступальні дії на сході України, однак не зможе досягти серйозних проривів.

США Україна допомога Джейк Салліван

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь