Силам оборони вдалося стабілізувати ситуацію у районі Вовчанська

Силам оборони вдалося стабілізувати ситуацію у районі Вовчанська 21.05.2024 12:23 Укрінформ На Харківщині ситуація залишається складною, однак Силам оборони вдалося стабілізувати ситуацію, зокрема у місті Вовчанськ.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» заявив речник ОСУВ «Хортиця» Назар Волошин.

«На Харківщині ситуація та оперативна обстановка залишається складною, вона динамічно змінюється, однак нашим Силам оборони та всім задіяним підрозділам вдалося стабілізувати ситуацію, зокрема в місті Вовчанськ. Ворог, звісно, не полишає спроб прорвати оборону наших підрозділів біля Липців, Вовчанська та Стариці. Наземні штурми загарбники поєднують з авіаційними ударами, окупанти застосовують авіацію», – повідомив Волошин.

Він зазначив, що на цьому напрямку за тиждень ворог здійснив 83 атаки, а станом на ранок сьогодні вже відбулося п'ять бойових зіткнень. Водночас кількість боєзіткнень з ворогом порівняно з минулою добою знизилася майже удвічі, зазначив речник.

Ворог не припиняє спроб зосереджувати зусилля на напрямку Стрілече-Липці та на захопленні міста Вовчанськ з подальшим виходом до Білого Колодязя. У планах ворога – просунутись вглиб української оборони.

«Поблизу кордонів противником було створено і значно посилено оперативно-тактичне угрупування військ противника «Сєвєр», до якого увійшли бойові частини як 6-ї армії, так і 11-го та 44-го армійських корпусів. Однак наші Сили оборони тримаються, намагаються витіснити війська ворога в напрямку н.п. Глибоке, а в районі Вовчанська, в якому ворог має намір закріпитись якраз в житловій забудові, наші захисники роблять все можливе і не дають йому це зробити», – розповів речник.

Відповідаючи на запитання, чи було зафіксовано перекидання ворогом сил з Купянсько-Лиманського напрямку у прикордоння, Волошин повідомив, що ворог сконцентрував свої зусилля як на Харківському, так і на Купянському, Курахівському, Краматорському та Покровському напрямках. В деяких районах зафіксоване незначне просування ворога, однак українські захисники тримають оборону.

«Протягом минулої доби по всій лінії фронту відбулося 112 бойових зіткнень з противником, і якраз в зоні нашої відповідальності ворог провів 103 бойових зіткнення. Такі цифри кажуть про те, що ворог не полишив спроб щодо Донеччини і Луганщини, і на ранок тут вже відбулося 27 бойових зіткнень», – повідомив Волошин.

Як повідомляв Укрінформ, загальні бойові втрати російських військ станом на 21 травня сягнули близько 495 тисяч 070 осіб, зокрема за останню добу ліквідовані 1210 загарбників.

Фото: ЗСУ / Фейсбук

Харків Харківщина Війна Війна з Росією Єдині новини Вовчанськ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь