Росіяни використовують цивільні авто для перекидання підрозділів в Україну – ОСУВ «Хортиця»

Росіяни використовують цивільні авто для перекидання підрозділів в Україну – ОСУВ «Хортиця» 21.05.2024 12:37 Укрінформ Російські окупаційні війська використовують цивільний автотранспорт для перекидання своїх підрозділів на Донеччину та Луганщину. Таким чином вони хочуть уникнути знищення російських військових авто Силами оборони.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» заявив речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин.

«Також зафіксовано пересування ворога на одному з напрямків, ворог пересувається на цивільних автомобілях з Тульської області на територію Луганської. Кількість приблизно до 600 осіб. Мета їхня – подальше переміщення та укомплектування резервів для здійснення подальших штурмових дій як в Донецькій, так, можливо, і в Луганській областях», – повідомив Волошин.

Він додав, що ворог імітує пересування цивільних жителів, оскільки Сили оборони вражають військовий транспорт та не завдають ударів по цивільних.

Як повідомляв Укрінформ, загальні бойові втрати російських військ станом на 21 травня сягнули близько 495 тисяч 070 осіб, зокрема за останню добу ліквідовані 1380 загарбників.

Фото: armyinform.com.ua

Транспорт Україна Російські військові Війна Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь