Росія виробляє артснаряди втричі швидше, ніж Європа і США – Sky News

Росія виробляє артснаряди втричі швидше, ніж Європа і США – Sky News 26.05.2024 14:15 Укрінформ Промисловість РФ виробляє артилерійські снаряди приблизно втричі швидше, ніж західні союзники України, а також приблизно на чверть дешевше.

Про це повідомляє Sky News з посиланням на дані консалтингової компанії Bain & Company, передає Укрінформ.

Згідно з аналізом, у 2024 році РФ планує виготовити 4,5 млн боєприпасів, при цьому невідомо, яка частка з них належить до відновлених та вироблених. Водночас США та країни Європи планують виробити США та країни Європи 1,3 млн снарядів.

При цьому середня вартість виробництва снаряда 155 мм — типу, який виробляють країни НАТО — становить близько 4000 доларів за одиницю. Натомість вартість виробництва у РФ снарядів калібру 152 мм, який використовують російські збройні сили, становить близько 1000 доларів за одиницю.

Як повідомляв Укрінформ, близько 20 країн виділили кошти, яких вистачить на придбання для української армії 500 000 артилерійських снарядів у межах чеської ініціативи.

Президент Чехії Петр Павел заявив, що перша партія боєприпасів – 180 тисяч – має бути доправлена в Україну на початку літа.

Євросоюз США Росія Війна Боєприпаси Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь