Після втрати крейсера «Москва» Чорноморський флот РФ можна називати флотилією – Плетенчук

Після втрати крейсера «Москва» Чорноморський флот РФ можна називати флотилією – Плетенчук 22.05.2024 20:04 Укрінформ З моменту втрати крейсера «Москва», корабля першого рангу, Чорноморський флот РФ можна називати флотилією. Однак у складі флоту все ще залишається багато одиниць, серед яких є носії крилатих ракет.

Про це в ефірі марафону «Єдині новини» розповів начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня Дмитро Плетенчук, передає кореспондент Укрінформу.

«Суто технічно, Чорноморський флот можна було називати флотилією ще з моменту втрати крейсера «Москва», корабля першого рангу. Практично ж, у складі флоту все ще залишається багато одиниць, серед яких є носії крилатих ракет. Так, «Циклон» був останнім ракетоносієм в Криму, але сказати, що угруповання повністю відсутнє чи досить мале, поки не можна», – розповів Плетенчук.

За його словами, у ворога зараз є інша проблема – фактична неможливість застосовувати свій наявний корабельно-катерний склад через небезпеку виходів в море.

Як повідомляв Укрінформ, у Генеральному штабі Збройних сил України підтвердили знищення 19 травня у тимчасово окупованому Криму російського ракетного корабля «Циклон».

Росія Війна Флот Крейсер «Москва» Плетенчук

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь