На Покровський та Курахівський напрямки ворог кинув велику кількість військових та зброї – Генштаб

На Покровський та Курахівський напрямки ворог кинув велику кількість військових та зброї – Генштаб 24.05.2024 14:24 Укрінформ На Покровський та Курахівський напрямки ворог кинув велику кількість особового складу та важкого озброєння.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ сказав т.в.о. заступника начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ, полковник Ігор Прохоренко.

«Покровський та Курахівський напрямок, це два напрямки, які є гарячими, там тривають запеклі бої. Ворог проводить наступальні дії як вдень, так і вночі, застосовуючи дуже велику кількість особового складу, який підтримується важким озброєнням. На сьогодні противник має там тактичний успіх, ми маємо втрати деяких позицій, але в оперативному відношенні противник там успіху не має. Сили оборони стійко тримають визначені рубежі та позиції», – сказав Прохоренко.

Південніше, на Времівському напрямку, за словами Прохоренка, противник також веде наступальні дії в районі Старомайорського, намагається відновити втрачене положення, але успіху не має.

На Оріхівському напрямку, в районі Роботиного, російська армія так само намагається відновити втрачені положення, витіснити українські підрозділи на рубежі, з яких Сили оборон витіснили їх у 2023 році.

На Придніпровському напрямку, як додав він, де Сили оборони утримують плацдарм Лівому березі Дніпра, ворог щоденно проводить штурмові дії з наміром скинути наші підрозділи у Дніпро, але успіхів там не має.

Як повідомляв Укрінформ, за минулу добу на фронті відбулося 113 бойових зіткнень.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь