На Харківщині армія РФ завʼязла у вуличних боях за Вовчанськ – Сирський

На Харківщині армія РФ завʼязла у вуличних боях за Вовчанськ – Сирський 23.05.2024 14:49 Укрінформ У Харківській області армія Російської Федерації після незначних успіхів у ході наступальних дій повністю завʼязла у вуличних боях за Вовчанськ.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський, який зараз перебуває на східному фронті.

«Продовжую свою роботу в частинах східного фронту. Після перших незначних успіхів в ході наступальних боїв на Харківщині ворог повністю завʼяз у вуличних боях за Вовчанськ та поніс дуже високі втрати в особовому складі штурмових підрозділів. Наразі ворог з різних напрямків перекидає резерви, намагаючись підтримати активні штурмові дії, але безуспішно», – зазначив Сирський.

В районі Липців росіяни також зазнали істотних втрат, перейшовши до активної оборони, проводять мінування та вогневе ураження позицій українських військ.

На Купʼянському напрямку, за словами Сирського, тривають бої у лісовому масиві на північ від міста. Складною є ситуація в районі Кислівки, де ворог намагається прорвати оборону та вийти до річки Оскіл.

Інтенсивні бойові дії тривають в районі Іванівського і на підступах до Часового Яру.

«Ворог намагається будь-якою ціною зачепитися за місто, використовує новітні Т-90М, БМП-3, БМД-4, які, як правило, знищуються нашими протитанковими засобами та FPV дронами ще в ході висування», – підкреслив Сирський.

Найбільш інтенсивні та жорсткі бої тривають на Покровському та Курахівському напрямках.

«Ворог намагається прорвати оборону наших військ на вузькій ділянці фронту між населеними пунктами Старомихайлівка – Бердичі шляхом наступальних та штурмовим дій найбільш підготовлених підрозділів. Наступальні дії відбуваються як з використанням бронетехніки, так і в пішому порядку, нерідко – на мотоциклах та багі», – заявив головнокомандувач.

На інших напрямках, за його словами, також неспокійно, але кількість та інтенсивність бойових дій значно менша.

«Ключова мета моєї роботи – вивчення обстановки на місці, вирішення проблемних питань, забезпечення додатковою кількістю боєприпасів, дронів, РЕБ та інших МТЗ, посилення резервами тощо», – зауважив Сирський.

Він відзначив ефективну роботу більшості командирів і штабів по організації бойових дій, вогневому ураженню росіян, підтриманню взаємодії з сусідніми частинами.

Також Сирський вручив нагороди солдатам, сержантам та молодшим офіцерам, «які хоробро захищають наші позиції і виконують основну бойову роботу».

Як повідомляв Укрінформ, на фронті найдинамічніша ситуація – на Куп’янському та Покровському напрямках.

Фото: Головнокомандувач ЗСУ/ФБ

Російські військові Війна Сирський Війна з Росією Вовчанськ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь