На фронті загинула бойова медикиня «Госпітальєрів» Ірина Цибух

На фронті загинула бойова медикиня «Госпітальєрів» Ірина Цибух 30.05.2024 12:34 Укрінформ Під час ротації на Харківському напрямку 29 травня загинула 25-річна менеджерка проєктів регіонального мовлення Суспільного та бойова медикиня добровольчого батальйону «Госпітальєри» Ірина Цибух.

Про це повідомив Медичний Добровольчий Батальйон "Госпітальєри" у Фейсбуці, передає Укрінформ

"Здається, що це сон. Що зараз ти вийдеш на звʼязок і ми почуємо твій голос…. Вчора під час ротації на Харківському напрямку не стало нашої Чеки – Госпітальєрки Ірини Цибух. За кілька днів до свого Дня Народження: 01.06.1998 – 29.05.2024.

У нас немає слів. Ніхто досі не вірить в те, що сталося. Це невимовний біль та неймовірна втрата не тільки для батальйону – для всієї України", – йдеться у повідомленні.

Як повідомляє Детектор медіа, від 2015 року Ірина їздила на схід як військова парамедикиня, була бойовою медикинею у складі добровольчого батальйону «Госпітальєри», який займається медичною евакуацією військових у гарячих точках на лінії фронту. В минулому році Ірина стала Лауреаткою премії «УП 100. Сила жінок».

16 листопада 2023 року, до Дня телебачення, радіо та зв’язку, Ірина Цибух отримала нагороду від Президента України — орден «За заслуги».

Як повідомляв Укрінформ, під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув військовий, режисер Костянтин Петрик.

Фото: Медичний Добровольчий Батальйон Госпітальєри/Фейсбук

Загибель Війна Війна з Росією Госпітальєри

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь