Німеччина розгляне питання дозволу бити по Росії німецькою зброєю – Пісторіус

Німеччина розгляне питання дозволу бити по Росії німецькою зброєю – Пісторіус 30.05.2024 22:12 Укрінформ Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус заявив, що Німеччина розглядатиме питання дозволу Україні бити німецькою зброєю по території Росії.

Про це Пісторіус сказав на спільному з українським колегою Рустемом Умеровим брифінгу в Одесі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Коментуючи дискусії про дозвіл Україні використовувати на території Росії німецьку зброю, глава німецького оборонного відомства зазначив, що, по-перше, канцлер ФРН Олаф Шольц учора «однозначно» сказав, що німецьку зброю можна застосовувати в «межах міжнародного права».

Пісторіус також зауважив, що двосторонні договори існують «не для того, щоб їх публічно обговорювати, проводити якісь «червоні лінії», що терпимо, а що нетерпимо».

«По-третє, це те, що ми будемо розглядати», – сказав міністр оборони ФРН.

Як повідомлялося, канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що Україна може використовувати німецьку зброю «в межах міжнародного права», не сказавши прямо про дозвіл використовувати її на російській території.

Україна Війна Пісторіус

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь