Генерал Годжес переконаний, що битва за Харківщину не є вирішальною

Генерал Годжес переконаний, що битва за Харківщину не є вирішальною Відео 19.05.2024 18:43 Укрінформ Колишній командувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Годжес вважає, що бойові дії у Харківській області не є вирішальною битвою.

Таку думку він висловив у коментарі 24 каналу, передає Укрінформ.

Як зауважив генерал, українські захисники, які боронять Харків та населені пункти на східному напрямку, перебувають у дуже важких умовах, проте і в російської армії теж є великі проблеми.

Так, якщо відійти від тактичної боротьби та глянути ширше, помітною є нездатність Москви досягти чогось значного, попри те, що Україна не отримала від партнерів усієї необхідної підтримки.

«Це не може тривати вічно, але водночас це вказує на проблеми, які все ще має Росія», – зазначив Годжес.

Українські оборонці роблять усе можливе тими засобами, які мають.

Росія зі свого боку продовжує докладати зусиль, щоб задавити Сили оборони артилерією і масованими атаками піхоти, у яких щодня втрачає понад тисячу своїх військових. «Тому битва за Харківщину не стане вирішальною, адже якби вона такою була, то це б означало, що вона закінчить війну. Я цього не бачу», – заявив генерал.

Він додав, що не вірить також у можливіть досягнення Росією «вирішального нокауту України».

Протягом пів року українські захисники воювали без будь-якої підтримки з боку Сполучених Штатів, але РФ усе одно не змогла в жодному місці здійснити серйозного прориву.

«Тому попри відсутність послідовної підтримки та те, що Україні наразі не вдається наростити армію, вона зуміла зупинити Росію», – констатував Годжес.

Логістична ситуація для України, на його думку, найближчими місяцями має поліпшитися.

Як повідомлялося, зранку 10 травня російські загарбники розпочали наступальні дії уздовж кордону в Харківській області та згодом розширили зону активних бойових дій. Основні зусилля ворог зосередив, зокрема, на напрямку Стрілеча-Липці та на захопленні міста Вовчанськ.

Станом на 19 травня активність російських військ на Харківському напрямку вдалося дещо сповільнити. Українські оборонці впевнено утримують там свої позиції та здійснюють контратаку.

Харківщина Війна Годжес Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь