Британська розвідка проаналізувала, навіщо міноборони РФ випустило журнал «Політрук»

Британська розвідка проаналізувала, навіщо міноборони РФ випустило журнал «Політрук» 27.05.2024 12:36 Укрінформ Британська розвідка у новому зведенні, аналізуючи рішення міністерства оборони РФ випустити новий журнал «Політрук», зазначає, що його метою є поширення хибних наративів про Україну для впливу на військових та населення Росії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони Великої Британії у соцмережі X. 

Головне політичне управління МО РФ 22 травня випустило новий журнал «Політрук» для політичної освіти військовослужбовців збройних сил країни. 

Зазначається, що журнал покликаний допомогти політичним інструкторам збройних сил РФ у політичному вихованні російських військовослужбовців. У вступній статті заступника міністра оборони РФ генерал-полковника Віктора Горемикіна, який очолює Головне політичне управління збройних сил країни-агресорки, зазначається, що новий журнал багато в чому спирається на спадщину військових видань радянського періоду, спрямованих на політичне виховання військовослужбовців. Головне політичне управління було створено у МО РФ у 2018 році, оскільки тоді було визнано необхідним повернути політичну освіту до збройних сил країни.

Горемикін цитує Сталіна про важливість політичного виховання солдатів і необхідність «смертельної ненависті до ворога». У журналі наголошується, що нібито ворог в Україні сьогодні «той самий, з яким боровся Радянський Союз, а саме нацисти». 

Як зазначає британська розвідка, карта України, опублікована в журналі, використовується для підтримки аргументів, що ставить під сумнів справжність української державності, а отже, і для виправдання вторгнення.

«Журнал відображає політизоване використання історії, яке стало помітною рисою російської освітньої політики в останні роки, особливо після вторгнення в Україну, і продовжує пропагувати хибні наративи, які Росія використовує для впливу на своїх військовослужбовців та населення загалом», – йдеться у зведенні.

Як повідомляв Укрінформ, розвідка Великої Британії після низки арештів чиновників міністерства оборони РФ, яких звинувачують у корупції, прогнозує продовження цієї тенденції у майбутньому.

Британія Міноборони Розвідка Росія Журнал

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь