Британська розвідка проаналізувала атаки росіян на сході України

Британська розвідка проаналізувала атаки росіян на сході України 21.05.2024 13:23 Укрінформ Попри те, що Росія підвищила наступальну активність на північному сході України у Харківській області, інтенсивність російських атак на сході України залишається високою.

Як передає Укрінформ, про це у соцмережі Х повідомляє Міноборони Британії з посиланням на дані розвідки.

У відомстві зазначають, що російські війська продовжують зосереджувати свої оперативні зусилля на напрямку на північний захід від Авдіївки, здійснюючи атаки на широкому фронті по обидва боки траси Е50.

Зазначається, що траса Е50 є основною лінією зв'язку між окупованим Росією Донецьком та підконтрольним Україні містом Покровськ, яке знаходиться приблизно в 30 км від нинішньої лінії фронту, але, ймовірно, є російською оперативною ціллю.

«За останні 72 години російські війська, ймовірно, здобули тут низку невеликих тактичних перемог, хоча, ймовірно, це було зроблено великою ціною. Російські атаки в цьому напрямку, ймовірно, спрямовані на те, щоб створити помітну перешкоду і розділити українські сили», – вважають аналітики.

У відомстві, посилаючись на дані українських підрозділів, повідомили, що на північ від Бахмута, в районі міста Сіверськ, українські військові повідомляли про важкі зіткнення з російськими загарбниками 18 і 19 травня, а також про обстріли українських позицій у Білогорівці, Верхньокам'янському та Роздолівці. Успіхи російських військ на цій ділянці залишаються вкрай обмеженими, вважають аналітики.

Як повідомляв Укрінформ, армія РФ 19 травня здійснила 2404 обстріли Донецької області, влучання зафіксовані у семи населених пунктах, де було пошкоджено 45 цивільних об’єктів.

Фото: Генштаб ЗСУ / Фейсбук

Донеччина Донецьк Російські військові Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь