Бійці 68 ОЄБр показали роботу вітчизняної «Фурії»

Бійці 68 ОЄБр показали роботу вітчизняної «Фурії» 20.05.2024 11:01 Укрінформ Російські дрони вже здатні долітати до кордонів Донецької та Дніпропетровської областей

У новому відео проєкту «Український Свідок» – бійці екіпажу БПЛА «Фурія» 68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша. Хлопці розповіли про поточну ситуацію на Покровському напрямку. Цей напрямок з’явився нещодавно – після того, як росіяни захопили Авдіївку. Також вони показали роботу українського безпілотника з назвою «Фурія». 

«Росіяни масово застосовують КАБи, – розповідає командир екіпажу з позивним «Абат».  – Тут Марс: вирва на вирві. Живого місця немає. Ворог тепер просувається, вони беруть якусь нову посадку щодня». 

Окрім КАБів, ворог кидає на цей напрямок шалену кількість техніки. «Якщо підбиті машини можна відремонтувати, то росіяни намагаються її витягнути, – каже командир. – Нерідко нам вдається зупинити колону за допомогою FPV, і потім дрони цю техніку добивають». 

«Абат»

Але, попри високу ефективність наших FPV, вони на цьому напрямку поступаються «Орланам» та «Суперкамам» російського виробництва. «З ними важко конкурувати: вони можуть перебувати в повітрі більше часу, ніж ми, – каже "Абат". – "Суперкам" тримається у небі 4 години й може долати відстань до 70 км. "Орлан" – ще довше. Тобто звідси вони можуть долітати до Дніпропетровської області». 

В одному з попередніх інтерв’ю проєкту сержант Сил оборони з позивним «Хокей» розповідав про майбутню битву за Покровськ. А також про те, навіщо росіянам це місто. «Абат» має з цього приводу власну думку. «Так, Покровськ – це частина плану із захоплення Донецької області, – розповідає боєць. – Скільки ми зможемо її утримувати? Це залежатиме від кількості зброї, яку постачають нам західні партнери. Наразі цієї кількості вистачає не для наступу, а для того, щоб триматися. А що стосується битви за Покровськ… Від Авдіївки, яку росіяни зробили своїм логістичним центром, до Покровська чимала відстань – близько 30 км. Гадаю, битва за Покровськ може початись лише тоді, коли росіяни займуть Селидове».

«Український Свідок»

ЗСУ Війна Військові Дрон Покровськ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь