Армія РФ здійснює ротацію з боку Сумщини – військові

Армія РФ здійснює ротацію з боку Сумщини – військові 28.05.2024 18:03 Укрінформ Російські загарбники здійснюють ротації й пересування як особового складу, так і техніки на території РФ з боку Сумщини. Загалом кількість російських військовослужбовців там стала меншою.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" заявив речник оперативного командування "Північ" Вадим Мисник.

"Ворог здійснює ротації та пересування, як особового складу, так і техніки", – сказав Мисник.

За його словами, загарбники розташовані не в одному місці, а перебувають як уздовж кордону, так і на певних напрямках, де є ворожі скупчення.

"За нашими даними, кількість російських солдат стала меншою. Тут слід розглядати географічну складність, там ще кордон саме на межі Сумської та Харківської областей. Кордон з Росією проходить таким чином, що ворог може застосувати свої сили і здійснювати наступальні дії принаймні в двох напрямках, а може ще й в інших", – додав речник ОК "Північ".

Він зазначив, що Сили оборони контролюють ситуацію попри те, що ворог здійснює прикордонні обстріли, а також активізацію ДРГ вздовж всієї смуги кордону.

Як передавав Укрінформ, на Сумщині фіксується активне використання росіянами диверсійно-розвідувальних груп, але протидиверсійні заходи Сил оборони України дають можливість своєчасно їх виявляти.

Сумщина Російські військові Війна Війна з Росією Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь