Зеленського тримають у “теплій ванні” щодо ситуації на фронті: The Economist пише, як дурять президента

Президента України Володимира Зеленського тримають у так званій “теплій ванні”, в якій генерали не надають йому всієї інформації про ситуацію на фронті.

Про це пише The Economist із посиланням на власні джерела.

“Багато українських солдатів у Харкові були розлючені тим, що Росія змогла так швидко просунутися вперед. Деякі з них критикують затримку західної допомоги, яка, на їхню думку, сприяла російській агресії та послабила оборону України. Інші підозрюють, що некомпетентність, або навіть зрада зіграли більш значну роль”, – пише видання.

Як зазначає The Economist, також поширюються теорії змови про те, що “політики в Києві чи Вашингтоні, можливо, продають Харків напередодні потворної мирної угоди”.

Вказано, що, на думку українських військових, глава держави не повинен ставати схожим на російського диктатора Володимира Путіна в контексті необізнаності з реальною ситуацією на фронті.

“Президента Зеленського тримають у “теплій ванні”… Ми вважаємо, що президент повинен орієнтуватися на ситуацію на місцях, а не наслідувати Путіна – людину, життя якої обертається навколо паперів, що приносять його помічники”, – заявив офіцер сил спецпризначення Денис Ярославський.

Співрозмовники The Economist повідомляють, що Зеленський вже відчуває приховування частини інформації з боку підлеглих. Джерело в українському уряді додало, що за це він кричить на своїх генералів.

Топ-новини зараз:

• Україну розігріє майже до +30°: де буде найгарячіше
• Імовірний наступ супротивника на Сумщину: що відбувається на північно-східних рубежах
• Податок на бездітність: у Раді оцінили шанси скандального законопроекту
• Гороскоп таро на тиждень: на кого із знаків зодіаку чекають позитивні зміни

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь