Третього не дано: Каспаров назвав два сценарії завершення війни в Україні

Війна може завершитися або перемогою ЗСУ, відповідно розгромом російської армії, або поразкою змете Україну як державу, заявив Гаррі Каспаров.

Російський опозиціонер додав, що третього варіанта немає.

На питання, коли саме війна може закінчитися, відомий шахіст припустив, що не поточного, а скоріше наступного року. Принаймні 2025-й буде вирішальним.

Інтерв’ю Гаррі Каспарова для Алесі Бацман можна переглянути на каналі YouTube.

Російський опозиціонер розповів, які існують варіанти завершення війни: “Насправді – питання формулювання. Що таке закінчення війни? Якщо ми говоримо про перемир’я, то воно може настати завжди, навіть цього року. Якщо ми говоримо про закінчення війни, а це одне із двох варіантів (перемога чи поразка), то це питання у поточному році не вирішиться”.

Після цього Гаррі Каспаров припустив, коли закінчиться війна в Україні: “Я думаю, що Путін має потенціал війни на два роки.

Я не знаю, який потенціал у України залишився і як поводитиметься Захід у цій ситуації, тому застерігаюсь, але, в принципі, я думаю, що навряд чи ця війна може піти у 2027 рік. Я думаю, що 2025 рік буде вирішальним, тому що Путін починає відчувати різні проблеми”.

Відомий шахіст назвав умову, за якої Україна зможе перемогти швидше: “Якщо Захід готовий виявити хоч якусь рішучість, а це насамперед пов’язано з тим, що Україна має відповідати. Як тільки ракети полетять через офіційний кордон, ситуація в Росії почне змінюватися” .Приліт ATACMS в район Ростова, наприклад, відразу призведе до зміни всіх розкладів усередині Росії».

Топ-новини зараз:

• Астрологи перерахували знаки зодіаку, які притягують до себе проблеми
• Військовий юрист пояснив, які проблеми можуть виникнути у тих, хто оновлює дані у "Резерв+"
• Запитання щодо додатку "Резерв+": у Міноборони дали максимально чіткі відповіді
• В "Укренерго" повідомили про графіки відключень на 24 травня

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь