Швеція оголосила про найбільший пакет допомоги Україні

Швеція оголосила про надання нового пакету військової допомоги для посилення протиповітряної оборони України. Пакет на суму 1,16 мільярда євро стане найбільшим пакетом військової допомоги, який надає Швеція. Про це повідомив колишній міністр оборони Швеції Поль Джонсон в Х (колишній Twitter).

За його словами, Україні передадуть літаки повітряного спостереження та управління ASC 890.

“ASC 890 забезпечить Україну новими можливостями для боротьби з повітряними і морськими цілями. Спроможність виявляти цілі на великій відстані буде посилена. Вони діятимуть як мультиплікатор сил після введення в дію F-16. Також будуть передані AMRAAM”, – зазначив він.

Крім того, Швеція також передасть усі свої бронетранспортери (PBV 302) для підтримки реконструкції нових українських бригад. Також у пакеті військової допомоги для України будуть артилерійські боєприпаси і ресурси для обслуговування раніше переданої техніки.

“Швеція також передасть надлишкові танкові машини зі складу Збройних сил, забезпечить технічне обслуговування раніше переданої шведської техніки, надасть фінансову підтримку коаліціям сил і засобів, а також фондам і тимчасовим ініціативам для забезпечення швидких і масштабних закупівель матеріальних засобів для України”, – написав міністр оборони Швеції

Він підкреслив, що за допомогою цього пакету буде підвищена спроможність України у галузі командування і управління через надання терміналів з підпискою на супутниковий зв’язок.

Топ-новини зараз:

• Можливі зливи зі шквалами: у яких регіонах сьогодні чекати на негоду
• Швеція призупиняє план постачання винищувачів Gripen в Україну, – ЗМІ
• ДБР виявило численні факти тортур ув'язнених у колоніях
• Обмінні пункти оновили курси валют: долар уже дорожчий за 41 гривню

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь