Путін обмежений у часі: експерт спрогнозував літній наступ супротивника

Російська окупаційна армія напевно здійснить спробу зламати український фронт. Найбільша активізація противника можлива протягом літніх місяців.

Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZ.UA висловив директор військових програм Центру Разумкова, військовий експерт Микола Сунгуровський. “Усі говорять про вікно можливостей, але в Путіна залишилася лише кватирка можливостей. Він дуже обмежений у часі”, – заявив експерт.

Він висловив упевненість у тому, що плани ворога влаштувати масштабний наступ в Україні влітку будуть реалізовані. “Я вважаю, що такі дії насправді плануються і вони відбудуться”.

У цьому контексті Сунгуровський зауважив: виглядає так, що кремлівський диктатор Володимир Путін скоригував свої плани через ухвалення рішення щодо виділення допомоги США Україні.

“Він розраховував, що допомога США взагалі не дійде до України, а зараз розраховує на те, що йому вдасться загальмувати темпи її надходження. Але факт у тому, що таке озброєння вже надходить. Темпи надходження стануть вирішальним чинником – разом з нашою мобілізацією, звісно”, – наголосив експерт.

“Протягом наступних місяців я очікую дуже інтенсивних, якщо не дій, то спроб РФ зламати наш фронт. До цього треба готуватися. Але готуватися ми маємо, враховуючи усі процеси, які відбуваються з допомогою союзників, і усі процеси всередині Росії”, – підсумував він.

Топ-новини зараз:

• Світ входить у десятиліття воєн, – історик
• Росія встановлює 5-кілометрову особливу зону на кордоні з окупованими частинами Донбасу
• Директор НАБУ усунув свого заступника Углаву: що сталося
• Частина України охоплять зливи з грозами

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь