Путін нещодавно міг розбитись на несправному ТУ-160М – ЗМІ дізналися, що його врятувало

Кремлівський правитель Володимир Путін нещодавно міг розбитися під час польоту на несправному стратегічному бомбардувальнику-ракетоносці “ТУ-160М”, але його врятувало те, що тривалість польоту була нетривалою.

Як повідомляє Telegram-канал ВЧК-ОГПУ, 11 березня поточного року при підготовці до зльоту ТУ-160М з бортовим номером 801 у літака спалахнув один із двигунів, після чого вогонь перекинувся на три інші двигуни, які також згоріли. Бомбардувальник отримав серйозні пошкодження, а всі моделі літаків, на яких встановлені такі двигуни, на якийсь час відсторонили від польотів.

Проект уточнює: ТУ-160М з бортовим номером 801 – це саме той бомбардувальник, на якому Путін 22 лютого здійснив півгодинний політ у Татарстані. Тоді російський диктатор похвалився, що це надійний удосконалений літак, який стане на озброєння російської армії.

За інформацією каналу, причина займання на першому двигуні бомбардувальника – бракована опора турбіни. Путін вижив лише тому, що тривалість його польоту 22 лютого була нетривалою, зазначає проект.

Топ-новини зараз:

• США виділяють Україні новий пакет військової допомоги
• Путін нещодавно міг розбитись на несправному ТУ-160М – ЗМІ дізналися, що його врятувало
• У Криму пролунали вибухи: було сильне задимлення
• Як позбутися похмілля без таблеток: дієві способи

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь