Путін готовий “заморозити” війну в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, – Reuters

Глава Кремля Володимир Путін готовий зупинити війну в Україні шляхом переговорів про припинення вогню. При цьому війна має зупинитись на нинішніх лініях фронту.

Про це повідомляє Reuters.

При цьому, за даними ЗМІ, Путін готовий продовжувати війну, якщо Україна не погодиться. Так, три джерела, знайомі з дискусіями в оточенні Путіна, повідомили, що він “висловив розчарування невеликій групі радників” з приводу рішення президента України Володимира Зеленського відмовитися від переговорів.

“Путін може боротися стільки, скільки потрібно, але Путін також готовий до припинення вогню – щоб заморозити війну”, – сказав другий з чотирьох високопоставлених російських джерел, який працював з Путіним.

Він, як і інші, згадані у цій статті, говорив на умовах анонімності з огляду на делікатність питання.

З цього приводу Reuters поговорило з п’ятьма людьми, які працюють або працювали з Путіним на високому рівні в політичному і діловому світі. П’яте джерело не коментувало заморожування війни на нинішніх фронтах.

Водночас, як пише видання, наполеглива вимога Путіна зафіксувати в угоді будь-які бойові вигоди не підлягає обговоренню, вважають усі джерела.

Однак Путін був би готовий погодитися на ту землю, яка має зараз, і заморозити конфлікт на нинішніх лініях фронту, повідомили чотири джерела.

“Путін скаже, що ми перемогли, що НАТО напало на нас і ми зберегли свій суверенітет, що у нас є сухопутний коридор у Крим, і це правда”, – сказав один із них.

Як пише видання, призначення минулого тижня економіста Андрія Білоусова міністром оборони Росії було сприйнято деякими західними військовими та політичними аналітиками як переведення російської економіки на постійний військовий режим з метою перемоги у затяжному конфлікті.

Однак джерела ЗМІ повідомили, що Путін хотів би використати нинішню динаміку розвитку Росії, “щоб залишити війну позаду”.

Грунтуючись на своїх знаннях розмов у вищих ешелонах Кремля, два джерела, яких цитує Reuters, повідомили, що “Путін дотримується думки, що успіхів у війні на даний момент достатньо, щоб продати перемогу російському народу”.

Топ-новини зараз:

• На Кременчуцькому водосховищі руйнується захисна дамба: у чому полягає загроза
• Як зараз виглядає Каховське водосховище
• У Німеччині 1700 українців виселяють із квартир: що сталося
• Гороскоп на 24 травня: прогноз для всіх знаків зодіаку

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь