Перетин кордону з 18 травня: у ДПСУ розповіли про зміни для чоловіків

В Україні 18 травня набуває чинності закон про вдосконалення мобілізації. Це спричинить деякі зміни у процедурі перетину кордону. Деталі розповів речник Держприкордонслужби полковник Андрій Демченко, повідомляє Українська правда.

Зазначається, що з 18 травня окремі категорії громадян будуть повинні пред’явити військово-облікові документи разом з документом, який посвідчує особу.

Надати військово-обліковий документ будуть повинні чоловіки, які:

заброньовані на період мобілізації та на воєнний час; визнані відповідно до висновку військово-лікарської комісії непридатними до військової служби за станом здоров’я; на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років; які самостійно виховують дитину; які мають дитину (дітей) віком до 18 років і чоловіка (дружину), який (яка) проходить військову службу за одним із видів військової служби; категорії осіб, визначені ст. 23 закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”.

При цьому таке нововведення не буде стосуватися таких громадян:

особи з інвалідністю; ті які супроводжують осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю; водії, що здійснюють перевезення медичних вантажів та гуманітарної допомоги, здійснюють міжнародні перевезення вантажів та пасажирів; визначені особи за окремими посадами та державної служби, працівники підприємств залізничного транспорту і які відносяться до морської та авіаційної галузі тощо.

“Рекомендуємо при плануванні виїзду з України попередньо уточнити свої дані у ТЦК та СП і внести інформацію про отримання відстрочки у свій військово-обліковий документ”, – йдеться у повідомленні.

Топ-новини зараз:

• У Польщі жорстоко вбили українця: заарештовано роботодавця, його дружину та співробітника
• На Одещині чергова по переїзду зірвала можливу диверсію на залізниці
• Пентагон заборонив завдавати ударів по Росії американською зброєю
• Гороскоп на 18 травня: що пророкують зірки

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь