На борту вертольота Райсі був “таємничий” росіянин: подробиці

19 травня розбився гелікоптер Bell-214, на борту якого був президент Ірану Ібрагім Райсі, а також низка високопосадовців Тегерана — вижити нікому не вдалося. Пізніше виявилося, що серед пасажирів був один іноземець, який є громадянином Росії. Про це написав військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За його словами, таємничим загиблим на борту іранського вертольота є росіянин на прізвище Кручев. Про це написали лише деякі іранські, грузинські та індійські засоби масової інформації, після чого фактично забули про нього.

“Своєю чергою, жодне російське ЗМІ не повідомляло про росіян на борту іранського гелікоптера, що розбився в провінції Східний Азербайджан. На себе звертає увагу, що після катастрофи в Росії більш значно пожвавилися”, — зауважив Олександр Коваленко.

Він нагадав повідомлення посла Ірану в Москві журналістам про те, що ввечері 19 травня відбулася зустріч російського президента Володимира Путіна з новим міністром оборони Андрієм Бєлоусовим, секретарем Ради безпеки Сергієм Шойгу, главою Генштабу Валерієм Герасимовим, радником президента Ігорем Левітіним, главою МНС Олександром Куренковим, а також одним із високопоставленим чиновником із ФСБ, ім’я якого не називається.

Військово-політичний оглядач сумнівається, що всі ці люди провели нараду лише через те, що турбувалися про долю іранського президента Ібрагіма Райсі і думали про те, як би допомогти.

“Не виключено, що такий собі Кручев мав безпосередній стосунок до ядерної програми Ірану і супроводжував президента Райсі в цій поїздці не просто так. І приховування його присутності на борту Bell-214 було гранично важливим для Росії і долею саме цієї людини російське військово-політичне керівництво опікувалося насамперед”, — підсумував Олександр Коваленко.

Топ-новини зараз:

• У коді "Резерв+" знайшли сліди іншого додатку: чи є ризики для безпеки
• Коли повістка, надіслана поштою, вважатиметься врученою
• Безугла розкритикувала Сирського та рознесла Генштаб: скандальні заяви нардепки
• В Африці помітили людину, схожу на вбитого Пригожина: у мережі активно коментують відео

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь