Лукашенко передбачив свою загибель в авіакатастрофі

Як не намагався Лукашенко, але так і не зміг стриматись, видавши всі свої страхи щодо власного кінця, пише «Салідарнасць».

Коментуючи загибель президента Ірану, він раптом знайшов несподіваного винуватця. Зокрема, Лукашенко заявив, що аварія вертольота з іранським президентом сталася через санкції Заходу, оскільки було заборонено обслуговувати це повітряне судно.

«Як людина скажу: мерзенна, огидна позиція Сполучених Штатів призвела до цього. Я маю на увазі насамперед санкції. Ці негідники не мали права запроваджувати санкції проти суден, літаків, вертольотів та іншого, на яких перевозять людей. Вони ж запровадили санкції, на мою думку, і проти судів у Росії, і проти нас, проти мого, припустимо, літака», — заявив Лукашенко журналістам після зустрічі з Володимиром Путіним у Мінську 24 травня.

Історія про те, як санкції шкодять звичайній «людині» в особі Лукашенка, виглядає досить кумедно, враховуючи те, проти кого ці санкції за фактом запроваджувалися. Зважаючи на все, про смерть Раїсі Лукашенко думав не раз і, схоже, встиг навіть приміряти ситуацію на себе.

Про це говорить і репліка з приводу значно вигіднішого становища щодо безпеки російського президента.

«Володимира Володимировича вони не дістануть, бо має російський борт, а тут вони ввели ці санкції, — чи скаржачись, чи обурюючись заявив Лукашенко. – Це що, нормально? Це люди переміщаються. Ви ж продали це судно. Не важливо, чи 40 чи 50 років існує цей вертоліт. Може, за 50 років він тричі літав усього і, начебто, був би нормальним, якби його обслуговували як слід, але ж вони заборонили й обслуговувати своїм компаніям. Тому в цьому їхня вина в тому числі».

Він додав, що Заходу варто чекати на «відповідь», тому що вони всі віруючі, натякнувши, що покарає їх Бог.

Цікаво, а ситуацію з Божою відплатою Лукашенку встиг приміряти на себе?

Топ-новини зараз:

• Фронт йде річкою Вовча: подробиці про бої у Вовчанську
• Відключення світла: в "Укренерго" дали прогноз на 26 травня
• До Білорусі прилетіли перші з серпня 2023-го військові гелікоптери РФ: подробиці
• "Вибивають точно і методично наші кораблі, НПЗ, склади!" – Z-пропагандистка зірвалася

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь