Лавров хоче, щоб Китай організував “мирну” зустріч Росії та України

Китай може організувати мирну конференцію, в якій будуть брати участь РФ та Україна. Про це повідомило російське видання РІА, посилаючись на слова міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова, пише Reuters.

За словами Лаврова, такий крок став би продовженням зусиль Китаю з врегулювання “української кризи”.

“Ми поділяємо позицію (Китаю), що в першу чергу необхідно усунути першопричини конфлікту і захистити законні інтереси всіх сторін, з подальшим досягненням домовленостей на основі принципу рівної і неподільної безпеки. Дозвольте мені ще раз підкреслити, що це передбачає повагу до реалій на місцях, які відображають волю людей, що живуть там”, – зазначив він.

У виданні нагадали, що Росія неодноразово закликала до перемовин за умови, що Україна та Захід визнають територіальні здобутки країни-агресора в нашій державі, проте Київ відкидав такі пропозиції.

Також Лавров розкритикував США за допомогу Україні та заявив, що Вашингтон став “співучасником злочинів київського режиму”.

Поплічник Путіна сказав, що Росія розцінила заплановані поставки ядерних винищувачів F-16 в Україну як “сигнальну акцію” з боку НАТО.

“Нам намагаються сказати, що США і НАТО не зупиняться ні перед чим в Україні. Проте ми сподіваємося, що російсько-білоруські навчання із застосування нестратегічної ядерної зброї, які проходять зараз, нагадають нашим опонентам про катастрофічні наслідки подальшої ядерної ескалації”, – додав Лавров.

Він зауважив, США на Близькому Сході також “роздмухують полум’я конфлікту”.

Топ-новини зараз:

• У Чехії заявили, що частину боєприпасів через низьку якість передадуть Україні пізніше
• Польща планує заборонити доступ до прикордонної зони з сусідньою Білоруссю
• У столиці відбудеться КиївПрайд: що увійде до програми фестивалю
• Відключення світла в Україні: в уряді зробили заяву про графіки

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь