Генштаб ЗСУ уріжуть на 60%, скорочених відправлять на фронт

Генеральний штаб Збройних сил України провів функціональне обстеження і ухвалив рішення щодо оптимізації штатної чисельності. Його скоротять на 60%.

Про це заявив начальник Головного управління оборонного планування Генштабу ЗСУ, бригадний генерал Євгеній Острянський.

За його словами, реформа Генштабу дозволить посилити ті структури, які безпосередньо здійснюють управління угрупованнями військ.

“Структура, це перш за все баланс між необхідністю реагування на загрози і можливостями держави щодо утримання і, насамперед, розвитку Збройних сил”, – зазначив він.

Острянський поінформував, що у лютому-березні цього року, в Генеральному штабі проведено функціональне обстеження, за результатами якого пухвалено рішення щодо оптимізації штатної чисельності деяких структурних підрозділів та органів військового управління.

Він пояснив, що цей процес включає розформування низки військових організаційних структур, формування нових, а також проведення оптимізації уже існуючих. Зазначені заходи дозволять усунути дублювання функцій, а також зменшити штатну чисельність на 60%.

“За рахунок вивільненого особового складу планується доукомплектувати органи управління оперативного та тактичного рівнів, а також бойові військові частини. Це, в свою чергу, дасть змогу здійснювати ротації підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання в зоні бойових дій. Ми розуміємо, що в умовах війни в першу чергу повинні посилюватися ті структури, які безпосередньо здійснюють управління угрупованнями військ”, – підкреслив начальник Головного управління оборонного планування Генерального штабу ЗС України.

Топ-новини зараз:

• Світла може не бути навіть вдень: добові графіки відключень запроваджені по всій країні
• ЗСУ відбили під Часовим Яром банзай-атаку з 10 бронемашин РФ
• Росія встановлює 5-кілометрову особливу зону на кордоні з окупованими частинами Донбасу
• Міністр енергетики анонсував зростання тарифів на електроенергію найближчим часом

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь