Джо Байден не приїде на Саміт світу у Швейцарії

Про те, що президент США не приїде на Глобальний саміт миру у Швейцарії, оскільки він перетинається зі збором коштів на передвиборчу кампанію в Каліфорнії, повідомляє Bloomberg, посилаючись “на людей, знайомих з цим питанням”.

“Швейцарія запланувала конференцію на 15–16 червня, після зустрічі “Групи семи” в Італії. Кілька лідерів G7 планують приєднатися до неї, але ні Байдена, ні віцепрезидентки Камали Гарріс там не буде. Байден має вилетіти із зустрічі G7 на півдні Італії до Лос-Анджелеса на збір коштів 15 червня. Разом з Джорджем Клуні, Джулією Робертс, іншими голлівудськими зірками до нього приєднаються колишній президент Барак Обама і ведучий вечірнього шоу Джиммі Кіммел”, — констатує агенція.

Це рішення, як наголошується, свідчить про те, що Байден “все більше переходить у режим передвиборчої кампанії, прагнучи подолати лідерство колишнього президента Дональда Трампа в хитких штатах напередодні листопадових виборів”.

“Нагальності ситуації додає той факт, що минулого місяця Трамп вперше за поточний виборчий цикл випередив Байдена у зборі коштів на кампанію, зібравши 76 мільйонів доларів, тоді як чинний президент — $51 млн”, — акцентує Bloomberg.

Тим часом експерти, з якими поспілкувався Фокус, переконані, що не тільки виборчий чинник цього разу може грати визначальну роль у позиції Байдена щодо Глобального саміту миру.

Топ-новини зараз:

• У Санкт-Петербурзі зіткнулися два російські кораблі
• До Білорусі прилетіли перші з серпня 2023-го військові гелікоптери РФ: подробиці
• ЗСУ зайшли на оборонні рубежі та вибивають росіян: названо напрямок
• Z-військор виклав росіянам неприємну правду

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь