Директор НАБУ усунув свого заступника Углаву: що сталося

Директор Національного антикорупційного бюро України Семен Кривонос усунув свого першого заступника Гізо Углаву, після того, як Углава сам написав відповідну заяву. Про це повідомило NV, яке отримало від НАБУ відповідь на журналістський запит.

“Для забезпечення обʼєктивного досудового розслідування розпочатого за фактом ймовірного витоку інформації наказом Директора НАБУ за відповідною заявою про можливий конфлікт інтересів усунуто Першого заступника Директора НАБУ від виконання посадових обов’язків та керівництва закріпленими у внутрішніх документах напрямами та підрозділами”, — йдеться у тексті відповіді.

Журналісти NV з посиланням на власні джерела стверджують, що Гізо Углава може входити у коло осіб, причетних до витоку інформації про перебіг розслідувань НАБУ в інтересах підозрюваних.

В НАБУ пообіцяли інформувати громадськість про перебіг та результати досудового розслідування.

У Бюро також додали, що керівництво та колектив Бюро максимально зацікавлені в проведенні повного, всебічного та неупередженого розслідування за цим фактом.

Що відомо про Гізо Углаву

Гізо Углава — грузинський державний діяч, який працював в правоохоронних структурах Грузії за часів президентства Міхеїла Саакашвілі. Зокрема, З 2009 по 2012 роки працював на посаді заступника Головного прокурора Грузії. Йому 48 років.

У 2014 році Гізо Углава у складі команди грузинських реформаторів прибув до України як консультант. Працював у групі, яка займалася імплементацією антикорупційного законодавства.

25 квітня 2015 року був призначений на посаду першого заступника директора Національного антикорупційного бюро України.

Він відповідає за набір, навчання та роботу детективів, аналітиків та IT-відділу НАБУ.

Топ-новини зараз:

• Міністр енергетики анонсував зростання тарифів на електроенергію найближчим часом
• У Німеччині 1700 українців виселяють із квартир: що сталося
• Мобілізувати слід підготовлених силовиків, а не цивільних, – представники бізнесу
• У Міноборони розкрили, скільки військовозобов'язаних вже оновили свої дані в "Резерв+"

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь