Чи обов’язково реєструватися у застосунку “Резерв+”: роз’яснення Міноборони

Електронний кабінет військовозобов’язаного та його додаток “Резерв+” – це точка доступу користувача до Єдиного електронного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів “Оберіг”. Через застосунок можна без черг максимально швидко оновити або подати дані щодо статусу військовозобов’язаного.

Таке роз’яснення надало Міноборони щодо застосунку “Резерв+”. Також у відомстві відповіли на поширені питання щодо реєстраціїї та оновлення данних резервістів “Оберіг”.

Наразі у застосунку “Резерв+” ви маєте доступ до таких даних:

Прізвище, ім’я, по батькові Вид обліку / дата зняття (виключений) Категорія обліку Дата народження Відстрочка / бронювання / дата закінчення Постанова ВЛК / дата ВЛК Звання Код і найменування військово-облікової спеціальності Податковий номер (РНОКПП) Унікальний номер у реєстрі Оберіг ТЦК та СП, де перебуваєте на обліку

Реєстрація в електронному кабінеті не є обов’язковою. Це лише додаткова зручність, яку пропонує держава, зазначає Міноборони. Також мобільний застосунок “Резерв+” надає можливість сформувати військово-обліковий документ в електронній формі.

Військовослужбовців вимога щодо оновлення персональних даних не стосується.

Якщо у реєстрі “Оберіг” некоректні дані, ви зможете звернутися до служби підтримки в електронному кабінеті військовозобовʼязаного для актуалізації даних або ж отримати рекомендації, як саме їх оновити через ТЦК.

Під час проведення мобілізації громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років зобов’язані мати при собі військово-обліковий документ, зокрема тимчасове посвідчення військовозобов’язаного. На жаль, “Резерв+” поки що не є заміною оригінала військово-облікового документа.

Тобто, скористатися їм як посвідченням не можна. Втім, раніше у Міноборони розповідали, що працюють над QR-кодом для додатка, і вже він зможе зробити додаток посвідченням.

Українцям за кордоном з огляду на мобілізацію також треба до 16 липня 2024 року оновити дані. Можна надіслати відповідне повідомлення на офіційну електронну адресу ТЦК за місцем перебування на військовому обліку. Але через електронний кабінет військовозобов’язаного “Резерв+” це зробити зручніше.

Топ-новини зараз:

• У Санкт-Петербурзі зіткнулися два російські кораблі
• Україна випустила з в'язниць 350 ув'язнених для участі у війні, — Малюська
• Від Усика вимагають завершити кар'єру
• "Мирна ініціатива" Путіна: у BILD припустили, що за цим стоїть

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь