“Вбивця” Google: 9 травня виходить нова пошукова система

У міру загострення “війни штучного інтелекту” між Google Gemini і Microsoft ChatGPT з’явилися чутки про те, що 9 травня 2024 року з’явиться нова пропозиція для веб-пошуку, яка функціонує на основі ChatGPT. Це також може стати викликом для домінуючого пошуковика Google, пише Аndroid Аuthorytу.

Користувач соцмережі Reddit помітив, що для домену search.chatgpt.com були створені SSL-сертифікати (SSL-сертифікат — цифровий сертифікат, який засвідчує справжність веб-сайту і дає змогу використовувати зашифроване з’єднання, — ред.). Аналітики Аndroid Authoritу також виявили твіт ведучого AI podcast, що натякає на появу нового продукту 9 травня. Згаданий піддомен наразі відображає повідомлення “Не знайдено” замість видачі помилки 404 або помилки домену, що дає поживу для роздумів.

Хоча видання поки що не має більш детальної інформації, ідея запуску пошукової системи OpenAI має стратегічний сенс, вважають аналітики. Компанія Microsoft, великий інвестор в OpenAI, досі не могла кинути серйозний виклик домінуванню Google у сфері інтернет-пошуку. Зусиль Bing для цього вочевидь не вистачало. Однак кілька місяців тому стало відомо, що OpenAI розробляє продукт для веб-пошуку, який частково працює на базі Bing, частково — на основі ChatGPT.

Судячи з наявної на даний момент інформації, новий пошуковик зможе надавати зведення на основі штучного інтелекту і швидкі результати, подібно до того, як це робить Google Search Generative Experience (SGE), вважають експерти.

9 травня вже не за горами, тож скоро можна буде переконатися в тому, чи дійсно OpenAI готує нову пошукову систему до запуску, чи ні.

Топ-новини зараз:

• Курс долара знизився: скільки коштує валюта в обмінниках
• Тепло, але подекуди дощі: синоптик дала прогноз на сьогодні
• Прогноз погоди на вихідні 18-19 травня: що прогнозують синоптики
• 5 способів зарядити телефон за відсутності світла: куди підключити смартфон

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь