В Україні створили розумний та стійкий до РЕБ бойовий дрон “Укропчик”: ось, що він вміє

Розробник із заснованої на волонтерських засадах компанії “Кальхеон” створив FPV-дрон “Укропчик” (“Бавівна”) з машинним зором, стійкий до засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ). Про це пише український портал dev.ua 23 квітня.

Повідомляється, що новий БПЛА відрізняється покращеними технічними характеристиками та стійкістю до РЕБ. Завдяки машинному зору ці дрони можуть здійснювати самонаведення.

За даними видання компанія також підписала низку угод з місцевими виробниками щодо сертифікації цих дронів як барражуючі боєприпаси, що дозволить постачати готовий до використання і сертифікований дрон з БК. Крім того, безпілотники “Укропчик” вже мають відповідні технічні умови, сертифікати та допуск у Міністерстві оборони України.

Пристрій та характеристики БПЛА “Укропчик”:

6-міліметрова рама із вуглецевого волокна, зі стрижнями з вуглецевого волокна; вага рами – 350 г без електроніки та моторів, 1722 г загальна злітна вага; час польоту: до 29 хвилин без вантажу; потрійне кріплення стека 3030, призначене для комп’ютера наведення та цифрового передавача відеосигналів; литі пластикові деталі для кріплення камери, кришки GPS/Магнітолу та адаптера вантажу; диск пропелера розділений на розміщення більших вантажів до 1,5 кг із правильним розташуванням центру ваги; подвійне керування по SubGHz, діапазони частот 850-950MHz та 400-490MHz; інші діапазони доступні на запит, включаючи діапазони 600MHz та 700MHz; антена передавача відеосигналу spiroNET 5.5-6.0GHz з довгим кабелем 140 мм; інтеграція з MAVLINK та ATAK; опціональний GPS із вбудованим магнітометром та додатковим барометричним висотоміром; двигуни – 2814, 880kV; пропелери – 8 дюймів, із 400 мм між діагональними осями моторів; польотний контролер – 30×30 F405 з опціями Betaflight, iNav, Ardupilot та PX4; ESC 30×30 60A із прошивкою AM32; камера: 4:3, 1200TVL, 0.00001 Lux, FOV-D 125° (камера для нічних операцій із низьким рівнем освітленості); батареї, що підтримуються, – гнучка верхня плита, що дозволяє використовувати до 6s4p 16800mAh Molicels для більш тривалих польотів; електроніка із захисним покриттям для роботи за вологої погоди; стандартний інтегрований адаптер для вантажу знизу; інтеграція із системою наведення на ціль Bavovna AI.

За інформацією видання, “Укропчик” здатний долати понад 30 кілометрів без корисного навантаження, понад 22 кілометри з корисним навантаженням вагою 1,5 кг, а також до 20 кілометрів з корисним навантаженням вагою 1,6 кг.

Топ-новини зараз:

• Перетин кордону осіб з інвалідністю: які документи знадобляться з 18 травня
• В Україні можуть пом'якшити покарання для "ухилянтів": що пропонують у Раді
• Виплати пенсії: у яких областях України найбільше пенсіонерів
• Путіна та його делегацію у Пекіні принизили

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь