Google закриває ще один популярний сервіс, що працював роками

Компанія Google відома, серед іншого, тим, що регулярно закриває свої сервіси. Цього разу “кладовище” закритих проектів поповнив Google Podcasts, який припинить своє існування вже з 2 квітня.

“Google Подкасти” – популярний сервіс, який пропонував користувачам можливість безкоштовно слухати велику бібліотеку подкастів. За понад 5 років з моменту запуску на Android додаток скачали понад 500 млн разів по всьому світу, повідомляє GizmoChina.

Тепер, коли “Подкасти” закриваються, компанія пропонує всім фанатам подкастів перейти на YouTube Music. На думку Google, це має створити “найкраще місце” для слухачів і творців контенту. YouTube Music має розвинені алгоритми підбору рекомендацій і постійно оновлюється, але сервіс вимагає підписки.

Як перейти з Google Podcasts на YouTube Music

Експорт із Google Podcasts: відкрийте застосунок “Подкасти” і натисніть “Експорт підписок”, а потім “Експорт” у розділі “Експорт в YouTube Music”; Імпорт в YouTube Music: відкрийте застосунок YouTube Music, виберіть “Перенести”, “Продовжити” і, нарешті, “Перейти в бібліотеку” після завершення перенесення.

Якщо зайти в “Подкасти” після 2 квітня, замість робочого сервісу юзери отримають банер на весь екран із рекомендацією перейти на YouTube Music. До речі, у 2020 році компанія аналогічним методом переганяла користувачів із Google Play Music до YouTube Music.

Топ-новини зараз:

• Чи запрацює е-кабінет із 18 травня: що говорять у Міноборони
• РФ розширила зону активних бойових дій на 70 км, – Сирський
• Перетин кордону осіб з інвалідністю: які документи знадобляться з 18 травня
• Ці три знаки зодіаку вважають, що вони завжди мають рацію

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь